Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Natychmiastowa reakcja Juventusu ws. Wojciecha Szczęsnego! Koniec plotek

Wojciech Szczęsny jest o krok od przedłużenia kontraktu z Juventusem - podaje Gianluca Di Marzio, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy we Włoszech. Obecna umowa reprezentanta Polski wygasa w 2021 roku.

Wojciech Szczęsny jest w tym sezonie w bardzo dobrej formie. Polak jest numerem jeden w bramce Juventusu, zagrał w 12 meczach i aż pięć razy zachował czyste konto. Władze mistrza Włoch są tak zadowolone z formy Polaka, że chcą mu zaoferować nowy kontrakt. Umowa dla Szczęsnego ma również zakończyć plotki o tym, że Juventus szuka nowego bramkarza. A reprezentant Polski ma być na lata numerem jeden w bramce 'Starej Damy'.

Wojciech Szczęsny zachwyca! Co za interwencja [WIDEO]

Zobacz wideo

Obecna umowa Wojciecha Szczęsnego z Juventusem wygasa w 2021 roku. Ale Włosi nie chcą czekać i już teraz chcą przedłużyć współpracę z reprezentantem Polski. Gianluca Di Marzio, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy we Włoszech, podaje, że warunki nowego kontaktu są już ustalone, a Wojciech Szczęsny jest o krok od potwierdzenia go swoim podpisem.

Wojciech Szczęsny jest piłkarzem Juventusu od lipca 2017 roku. Do Włoch trafił za 14 milionów euro z Arsenalu. W barwach turyńskiego klubu rozegrał 74 spotkania, wpuścił 52 gole i 37 razy zachował czyste konto.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl