Krzysztof Piątek opatentował swoje pistolety! Wykorzystał zmiany w polskim prawie

Krzysztof Piątek opatentował swoją cieszynkę. Napastnik AC Milan zarejestrował słynne pistolety jako ruchomy znak towarowy, wykorzystując zmiany w polskim prawie.

Krzysztof Piątek wykorzystał zmianę w polskim prawie. Jak poinformowała Edyta Demba-Siwek, prezes Urzędu Patentowego RP, napastnik Milanu wykorzystał nowelizację ustawy i zarejestrował swoją cieszynkę. - W marcu była nowelizacja ustawy, która wprowadziła nowe kategorie znaku takie jak znaki multimedialne. Ku uciesze fanów piłkarza Piątka. chcę poinformować, że właśnie zarejestrował swoją "cieszynkę" jako znak towarowy ruchomy. W różnych wariantach - podkreśliła Demba-Siwek w rozmowie z portalem ŚląskiBiznes.pl. Słynne pistolety możesz zobaczyć w wideo poniżej:

Zobacz wideo

Krzysztof Piątek nie może w obecnym sezonie prezentować swojej cieszynki dość często. W spotkaniach ligowych Serie A strzelił zaledwie trzy gole, z czego dwa po rzutach karnych. Tym samym nie może pochwalić się równie okazałymi statystykami, co w ubiegłym sezonie, gdy strzelił aż 30 bramek.

Więcej o: