Skandal w Serie A. Mario Balotelli nie wytrzymał! [WIDEO]

Po raz kolejny doszło do skandalu podczas meczu Serie A. W trakcie pojedynku Werony z Brescią Mario Balotelli padł ofiarą rasistowskich okrzyków kibiców z trybun. Włoch nie wytrzymał i omal nie zszedł z boiska, jednak natychmiast otrzymał wsparcie od kolegów i rywali.

Była 54. minuta meczu, gdy Mario Balotelli zatrzymał grę. Włoski piłkarz po serii okrzyków z trybun, wziął piłkę w ręce, po czym wykopał ją w kierunku kibiców. Następnie zwrócił uwagę sędziemu, że padł ofiarą rasistowskich zachowań fanów Werony. Mecz został przerwany, a reprezentant Włoch chciał zejść z boiska. Natychmiast otrzymał wsparcie kolegów z drużyny i rywali.

Carlo Ancelotti poległ od własnej broni? Zobacz poniżej wideo, w którym ekspert Eleven Sports mówi o sytuacji w Napoli

Po chwili przerwy obydwa zespoły wróciły gry. W 85. minucie Balotelli odpowiedział w najlepszy możliwy sposób. Otrzymał podanie przed polem karnym, po czym uderzył nie do obrony - w samo okienko. Jego bramka nie odwróciła jednak losów meczu. Werona wygrała 2:1 z Brescią.

To kolejny rasistowski skandal na włoskich boiskach. Od początku tego sezonu sędziowie już wielokrotnie przerywali spotkania z powodu zachowań kibiców na trybunach. Ostatni taki incydent miał miejsce w sobotę, w trakcie meczu Romy z Napoli, wygranego przez gospodarzy 2:1, mimo bramki strzelonej przez Arkadiusza Milika.