Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legenda Napoli wychwala Piotra Zielińskiego. "Jeden z najlepszych, z jakimi trenowałem"

Piotr Zieliński ma słabe statystyki w tym sezonie: zero bramek, jedna asysta. Broni go jednak Marek Hamsik, legenda Napoli. - Kiedy się odblokuje, zobaczycie piłkarza, którego podziwiałem przez kilka lat na treningach - powiedział Słowak.

Piotr Zieliński notuje w tym sezonie lepsze i gorsze mecze. Statystyki ma jednak słabe: jedna asysta, zero bramek. Marek Hamsik, który jest legendą Napoli (121 goli dla klubu z Neapolu), postanowił zabrać głos na temat Polaka. Broni go, twierdząc, że jeszcze Zieliński odblokuje się, a wtedy wszyscy będą nim zachwyceni. 

Znany trener chce poprowadzić reprezentację Polski!

Zobacz wideo

Marek Hamsik wychwala Piotra Zielińskiego

- Zielińskiemu do zostania mistrzem brakuje bardzo mało. To niesamowity chłopak z wielkimi umiejętnościami. Jeden z najlepszych piłkarzy, z jakimi trenowałem - powiedział Hamsik. Słowak dzielił szatnię z Zielińskim w latach 2016-2019.

Napoli w ostatnim meczu Serie A zremisowało z Atalantą 2:2. Zieliński wszedł już w 1. połowie za kontuzjowanego kolegę. - Przeciwko Atalancie zagrał wielki mecz, ale zabrakło mu bramki. To jednak nigdy nie był strzelający dużo goli piłkarz. Kiedy się odblokuje, zobaczycie piłkarza, którego podziwiałem przez kilka lat na treningach. W niektórych meczach już to pokazywał - zakończył słowacki piłkarz, który obecnie jest zawodnikiem chińskiego DL Yifang.

Więcej o: