Znamy skład Milanu na mecz ze SPAL! Ważna decyzja dla Krzysztofa Piątka!

Poznaliśmy skład Milanu na wieczorny mecz ze SPAL. W pierwszej "jedenastce" znalazł się Krzysztof Piątek! Początek spotkania o godzinie 21:00. Relacja na Sport.pl.

Polak zagra pierwszy raz od początku meczu za kadencji Stefano Pioliego w Mediolanie. 54-letni włoski szkoleniowiec prowadził dotychczas Milan w dwóch meczach: z Lecce (2:2) i Romą (1:2). W obu Krzysztof Piątek rozpoczynał na ławce rezerwowych.

Krzysztof Piątek marzył o innym trenerze w Milanie. "Świeciły mu się oczy"

Milan z Piolim jeszcze nie wygrał

Z Lecce Piątek wszedł na boisko w 67. minucie, a czternaście minut później strzelił gola. To jednak nie przekonało Pioliego, który z Romą także posadził polskiego napastnika na ławce rezerwowych. Ten wprowadzony został w Rzymie w 63. minucie, ale nie zdołał uratować gości.

Milan po dziewięciu kolejkach jest na 13. miejscu w tabeli Serie A. SPAL jest na przedostatniej, 19. pozycji. Ekipę Krzysztofa Piątka czekają po tym meczu trzy arcytrudne spotkania z Lazio, Juventusem i Napoli