Co z Piątkiem w najbliższym meczu Milanu? Włoskie media nie mają wątpliwości

Włoskie media są zgodne - Krzysztof Piątek ma wrócić do podstawowego składu Milanu na mecz ze SPAL. Początek spotkania w czwartek o godzinie 21:00.

Czas po przerwie na mecze reprezentacji nie należy do najlepszych dla Krzysztofa Piątka. Chociaż 20 października piłkarz Milanu strzelił gola w meczu z Lecce (2:2) to ten, podobnie jak niedzielne spotkanie z AS Romą (1:2), zaczął na ławce rezerwowych.

Krzysztof Piątek marzył o innym trenerze Milanu. "Świeciły mu się oczy"

W tych dwóch kolejkach Piątek pojawiał się na boisku z ławki rezerwowych, spędzając łącznie na boisku raptem 50 minut. W meczach z Lecce i AS Romą w podstawowym składzie pojawiał się Rafael Leao. Sytuacja ta ma jednak ulec zmianie w czwartek.

Piątek wróci do podstawowego składu Milanu

Według włoskich mediów Piątek wróci do podstawowej jedenastki Milanu na mecz ze SPAL. Reprezentant Polski ma zająć pozycję wysuniętego napastnika, a na skrzydłach rozpocząć mają Samu Castillejo oraz Hakan Calhanoglu.

Po dziewięciu kolejkach włoskiej Serie A Milan zajmuje dopiero 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Początek meczu Milan - SPAL w czwartek o godzinie 21:00.