Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Włoskie media: Trener Milanu podjął decyzję w sprawie obecności Piątka w składzie na kolejny mecz!

Krzysztof Piątek w najlbliższym meczu Milanu ma zagrać od pierwszej minut - informuje "La Gazetta dello Sport". "Rossoneri" w czwartek zmierzą się ze SPAL, w którym występują Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.

Krzysztof Piątek nie cieszy się zaufaniem nowego trenera Milanu. Po przyjściu Stefano Piolego, który zastąpił Marco Giampaolo, reprezentant Polski zaliczył co prawda dwa występy, ale były to bardzo krótkie epizody. W meczu zremisowanym 2:2 z Lecce Polak rozegrał jedynie 23 minuty (co i tak nie przeszkodziło mu w zdobyciu bramki, którą można zobaczyć w poniższym materiale wideo), a w ostatnim starciu z Romą 27 minut. Nowy szkoleniowiec mediolańczyków większym zaufaniem obdarzył na razie sprowadzonego latem Rafaela Leao.

Zobacz wideo

Włoskie media: Trener Milanu podjął decyzję w sprawie obecności Piątka w składzie na kolejny mecz!

Teraz sytuacja polskiego napastnika ma się jednak zmienić. Jak twierdzą dziennikarze "La Gazetta dello Sport", Pioli w czwartkowym meczu ze SPAL zamierza postawić na Piątka od pierwszej minuty. Jeżeli te doniesienia się sprawdzą, to 24-latek będzie miał okazję zagrać przeciwko dwóm kolegom z reprezentacji. Piłkarzami zespołu z Ferrary są bowiem Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.

Mecz Milanu ze SPAL w czwartek o godz. 21:00. Relacja na żywo w Sport.pl.