Buffon w ostatniej minucie ratuje Juventus od straty gola. Co za interwencja! [ELEVEN SPORTS]

Była ostatnia minuta sobotniego spotkania z Bologną, kiedy Gianluigi Buffon popisał się fantastyczną interwencją, która uratowała Juventus od straty gola. I od straty punktów, bo Juventus wygrał to spotkanie 2:1. Bramki zdobyli Cristiano Ronaldo i Miralem Pjanić. Cały mecz w barwach Bologny rozegrał Łukasz Skorupski.

Gianluigi Buffon w sobotę stanął w bramce Juventusu zamiast Wojciecha Szczęsnego, który wystąpi w środku tygodnia w meczu Ligi Mistrzów. Weteranowi nie udało się zachować czystego konta, ale pod koniec meczu popisał się naprawdę fantastyczną interwencją. Juventus wygrał spotkanie 2:1 i wciąż jest liderem Serie A.