Przełamanie Arkadiusza Milika! Kapitalne wykończenia. Po 1. bramce podbiegł do największego konkurenta [WIDEO]

Arkadiusz Milik dostał szansę w meczu z Hellasem Verona i przełamał się w Serie A! Polak wyprowadził Napoli na prowadzenie w 37. minucie spotkania. W 67. minucie Milik dołożył drugie trafienie, gdy kapitalnie odnalazł się w polu karnym.

Mecz nie zaczął się najlepiej dla Napoli, bo bramkarz Meret wielokrotnie musiał ratować swój klub przed utratą bramki. W jednej akcji robił to nawet trzykrotnie! 

Napoli starało się odpowiadać kontratakami i jeden z nich zakończył się świetną bramką Arkadiusza Milika. Fabian Ruiz znakomicie dośrodkował z lewego skrzydła, a polski napastnik wyprzedził obrońcę i ładnym "dziubnięciem" zaskoczył bramkarza.

Tuż po zdobyciu bramki Milik od razu podbiegł do swojego konkurenta do gry w pierwszej jedenastce Driesa Mertensa i piłkarze cieszyli się wspólnie z trafienia. 

Drugi gol Milika

W drugiej połowie Milik mógł cieszyć się po raz drugi. W 67. minucie spotkania polski napastnik znakomicie odnalazł się w polu karnym rywali po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Insigne. Polak ponownie uprzedził obrońcę, ale tym razem w zdecydowanie trudniejszej sytuacji. Warto zauważyć, że nie byłoby tego wolnego, gdyby nie świetna akcja Piotra Zielińskiego

Polak opuścił boisko w 81. minucie, gdy zmienił go Fernando Llorente. 

Więcej o: