Milik i Zieliński najsłabsi w Napoli. "Klub zwrócił się do nich o większe zaangażowanie"

Napoli zawodzi w tym sezonie. "La Gazzetta dello Sport" wybrała czterech piłkarzy, którzy grają najsłabiej. Wśród nich są dwaj reprezentacji Polski - Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

Napoli zajmuje 4. miejsce w tabeli Serie A. Do prowadzącego Juventusu traci już sześć punktów, a to dopiero początek sezonu. W ostatnich dwóch meczach Napoli zremisowało 0:0 - z Torino w lidze włoskiej, a wcześniej z Club Brugge w Lidze Mistrzów. "La Gazzetta dello Sport" wybrała czterech piłkarzy, którzy grają najsłabiej w ekipie Napoli w tym sezonie. Wśród nich są dwaj polscy piłkarze - Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik

Lewandowski rozmawiał ze sztabem. "Miał prawo być wkurzony"

Zobacz wideo

Milik i Zieliński krytykowani 

- Od obu oczekiwano jakości i wysokiej formy od początku sezonu, choć Milik jest trochę usprawiedliwiony, bo musiał leczyć kontuzję. Obaj jednak zawodzą - Zieliński traci dużo piłek, nie stwarza okazji kolegom, z kolei Milik jest strasznie nieskuteczny - tłumaczą włoscy dziennikarze. I dodają: wobec kiepskiej postawy klub poprosił ich o większe zaangażowanie. Sprawa jest pilna, bo kolejne straty punktów mogą skończyć się fatalnie.

Obok Polaków wśród najsłabszych ogniw Napoli w tym sezonie wskazano Kalidou Koulibaly'ego i Allana. Zieliński w ostatnich spotkaniach gra bardzo nierówno. Bywa aktywny, ale ma też dużo strat. Milik z kolei w meczu w Club Brugge zmarnował trzy doskonałe okazje. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA