Milan podpisze kontrakt z nowym szkoleniowcem? Kibice "Rossonerich" zdecydowanie wyrażają swój sprzeciw

Włoskie media przekazały informację, że władze AC Milan zdecydowały o zwolnieniu Marco Giampaolo. Nowym trenerem "Rossonerich" miałby zostać Stefano Pioli, co natychmiast spotkało się z ogromnym niezadowoleniem kibiców włoskiego klubu.

Jak poinformowały włoskie media, Marco Giampaolo ma się we wtorek spotkać z szefami mediolańskiego klubu, by rozwiązać umowę. Gianluca Di Marzio dodał z kolei, że następcą Giampaolo w Milanie będzie Stefano Pioli. Nowy trener ma podpisać w Mediolanie dwuletni kontrakt.

Kołtoń: Robert Lewandowski dostał białej gorączki. Miał prawo być wkurzony [SEKCJA PIŁKARSKA]

Zobacz wideo

Te wieści nie spodobały się kibicom włoskiego klubu. W mediach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze rozpowszechnił się hashtag #PioliOut, który błyskawicznie stał się popularny wśród fanów "Rossonnerich".

Hashtag zyskał tak wielką popularność, że już po kilku godzinach stał się najczęściej wykorzystywanym hashtagiem na Twitterze we Włoszech. Fani nadal liczą, że uda się powstrzymać działaczy Milanu przed podpisaniem umowy z Piolim, który zdaniem włoskich dziennikarzy już w środę miał poprowadzić pierwszy trening w Milanello.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.