Napoli zawiesza rozmowy z Milikiem! Chce się go pozbyć! Potęga Serie A zainteresowana

Jak informują włoskie media, Napoli chce zimą sprzedać Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski mógłby trafić do Interu Mediolan. Napoli przerwało także rozmowy z Milikiem na temat nowego kontraktu Polaka.

Ostatnie tygodnie nie należą do najlepszy w karierze Arkadiusza Milika. Polak długo leczył kontuzję przywodziciela i nie mógł zagrać dla Napoli na początku sezonu. Gdy w końcu wrócił do zdrowia, nie imponuje formą. W spotkaniu Ligi Mistrzów z Genk zmarnował trzy świetne okazje. W ostatni weekend nie zagrał ani minuty w starciu z Torino (0:0).

Reprezentacja Polski bez Arkadiusza Milika?

Zobacz wideo

Napoli sprzeda Milika do Interu?

Serwis Calciomercato.com donosi, że szefowie Napoli mają dość nierównej formy Polaka. Zamierzają go sprzedać już w zimowym oknie transferowym. Sytuację chce wykorzystać wicelider Serie A Inter Mediolan, który myśli o pozyskaniu Milika. - Napoli traci cierpliwość. Inter wydaje się być miejscem, gdzie Milik może trafić - napisali Włosi. 

Zawieszone zostały także rozmowy między Napoli a reprezentantem Polski na temat nowego kontraktu. Ponoć Carlo Ancelotti przestał już wierzyć w Milika. W tym sezonie polski napastnik nie strzelił jeszcze ani jednego gola. Nie zaliczył także asysty. 

Więcej o: