Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trener Milanu dostał ultimatum! Rezygnuje z Piątka. Sensacyjny kandydat na nowego szkoleniowca?!

Jak twierdzi tuttosport.it trener Milanu Marco Giampaolo dostał ultimatum od władz klubu. Kluczowy będzie mecz z Genoą. Jeśli nie uda mu się wygrać, to zostanie zwolniony. Włoskie media donoszą również, że Krzysztof Piątek usiądzie na na ławce rezerwowych. Następcą Giampaolo może z kolei zostać legendarny Arsene Wenger.
Zobacz wideo

W Milanello panuje niezbyt dobry nastrój. Początek sezonu jest dla nowego trenera Rossonerich bardzo trudny, bo drużyna zanotowała aż cztery porażki w sześciu meczach (z czego trzy z rzędu). 

We wtorek trener Marco Giampaolo pojawił się w siedzibie klubu przed godziną 9, czyli dwie godziny przed zaplanowanym treningiem. W tym czasie odbył długą rozmowę w dyrektorem technicznym - Paolo Malidnim oraz dyrektorem sportowym Rickiem Massarą. To właśnie tam miał usłyszeć, że weekendowe spotkanie z Genoą będzie dla niego kluczowe. Jeśli nie uda mu się go wygrać to zostanie zwolniony. 

Co interesujące, wiele wskazuje na to, że Giampaolo zdecyduje się na posadzenie Piątka na ławce rezerwowych. Trener postawi na ustawienie 4-3-3, a w linii ataku zobaczymy Suso, Leao i Rebicia. 

Wenger za Giampaolo?

We włoskich mediach pojawiła się ostatnio sporo spekulacji dotyczących ewentualnego nowego trenera Milanu. Następcą Włocha mógłby być Szewczenko, ale ten stwierdził, że kocha Milan, ale obecnie jest oddany pracy dla reprezentacji Ukrainy. 

We włoskich mediach pojawiają się też pogłoski podsycone przez Arsena Wengera, który powiedział dla "Mirrora": - Myślę, że wkrótce zobaczycie mnie ponownie na ławce trenerskiej. Chcę wrócić do dzielenia się tym, co wiem i czego się nauczyłem - powiedział legendarny Francuz. Innym kandydatem jest z kolei Rudi Garcia, który w przeszłości prowadził m.in włoską Romę.