Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"AC Milan jest po prostu śmieszny". Były wicepremier Włoch nie wytrzymał i opuścił stadion w trakcie derbów

- Milan jest po prostu śmieszny! - grzmiał po przegranym 0:2 meczu z Interem Mediolan Matteo Salvini, były wicepremier Włoch oraz minister spraw wewnętrznych. - To pierwszy raz, kiedy musiałem opuścić trybunę w trakcie derbów - dodał.
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek gola nie strzelił, a AC Milan w słabym stylu przegrał z Interem 0:2 w wielkich derbach Mediolanu. Po spotkaniu krytykowany był m.in. polski napastnik. - Powinien dawać więcej w ofensywie, unosić zespół, ale zamiast tego zwiedza. Duch - ocenia Fox Sports. Ostro grę Milanu ocenił również Matteo Salvini, były wicepremier Włoch oraz minister spraw wewnętrznych. - To pierwszy raz, kiedy musiałem opuścić trybunę w trakcie derbów. Miałem już dość, kiedy Lucas Biglia posłał piłkę z rzutu wolnego prosto w trybuny. Ricardo Rodriguez jest okropny, Suso też nie gra dobrze od długiego czasu. Klub? A gdzie jest ten klub? - pytał wściekły Salvini w rozmowie z dziennikarzem "Telelombardia".

"AC Milan jest po prostu śmieszny"

- Naprawdę doceniam kibiców Milanu, ponieważ w ostatnich latach tylko oni zasługują na pochwałę. Milan jest po prostu śmieszny! Zawsze zrzucałem winę na Gennaro Gattuso, ale chyba zaczynam myśleć, że to nie była jego wina. Może to nie trener zmienia sytuację zespołu. W klubie są ludzie, którzy dostają pieniądze za wygrywanie, a nie wygrywają - ocenił były wicepremier Włoch oraz minister spraw wewnętrznych.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: