Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ostra krytyka Krzysztofa Piątka po derbach Mediolanu! "Chciał uciszyć krytyków, a zwiedza. Duch"

Krzysztof Piątek gola nie strzelił, a AC Milan w słabym stylu przegrał z Interem 0:2 w wielkich derbach Mediolanu. Po spotkaniu krytykowany był m.in. polski napastnik. - Powinien dawać więcej w ofensywie, unosić zespół, ale zamiast tego zwiedza. Duch - ocenia Fox Sports.
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek rozegrał całe spotkanie w meczu AC Milan z Interem Mediolan (0:2). Zagrał słabo, tak jak prawie wszyscy zawodnicy zespołu Marco Giampaolo, a po meczu był ostro krytykowany przez zagranicznych dziennikarzy. - W pierwszych dwóch kolejkach zagrał słabo. Później chciał uciszyć krytykę, po tym jak strzelił gola z rzutu karnego przeciwko Weronie, ale w czwartej kolejce zaliczył kolejny nieudany występ. Powinien dawać więcej w ofensywie, unosić zespół, ale zamiast tego zwiedza. Dostał podanie od Leao pod koniec pierwszej połowy, ale uderzył za wysoko. Później zniknął. Stefan de Vrij nie miał za wiele pracy z nim. Duch - ocenia Fox Sports.

Krzysztofa Piątek? Niewystarczająco wydajny

To najostrzejsza recenzja gry Krzysztofa Piątka w wielkich derbach Mediolanu, ale pozostałe również nie są optymistyczne. - Osamotniony w defensywnym uścisku Interu. Niewystarczająco wydajny: bardziej ze względu na własne braki, które są widoczne - pisze portal fantamagazine. - Pracował, uczestniczył w budowaniu akcji, ale rzadko był widoczny w polu karnym. W takim meczu szanse liczone są na palcach jednej ręki, jedna zmarnowana może się zemścić - dodaje portal calciomercato, który ocenił grę Krzysztofa Piątka na 5,5 w dziesięciostopniowej skali.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: