Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek po meczu nie chciał rozmawiać z dziennikarzami. "Nic o tym nie wiem"

Krzysztof Piątek był chwalony przez trenera Milanu Marco Giampaolo za występ przeciwko Hellasowi Werona. Jak informują włoskie media, Piątek po meczu nie chciał rozmawiać z dziennikarzami, a nawet z przedstawicielami klubowej telewizji Milanu.
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek wreszcie się przełamał! Polski napastnik strzelił gola dla Milanu w wygranym 1:0 meczu z Hellasem Werona. Polak pewnie wykorzystał rzut karny, a potem pokazał gest uciszania hejterów. 20 minut później mógł świętować także bramkę z gry, ale VAR pokazał, że napastnik faulował bramkarza Hellasu.

Krzysztof Piątek chwalony przez trenera

Po spotkaniu trener Milanu Marco Giampaolo chwalił Piątka. - To dobry zawodnik, który ciężko pracował na tego gola. Walczył, brał udział w akcjach. Nie jest piłkarzem, robiącym wokół siebie zamieszanie. Po meczu nigdy nie rozmawiam z zawodnikami. Piątek musi być spokojny - powiedział szkoleniowiec ekipy z Mediolanu. 

Krzysztof Piątek nie chciał rozmawiać z dziennikarzami?

Jak poinformował Sky Sport Italia, po zakończeniu spotkania reprezentant Polski miał unikać dziennikarzy. Nie chciał nawet rozmawiać z klubową telewizją Milanu. Do zachowania Piątka odniósł się trener Giampaolo. - Nic o tym nie wiem - przekonywał na konferencji prasowej.