Katastrofalne oceny Arkadiusza Recy po debiucie w SPAL. Eksperci nie zostawili suchej nitki

Arkadiusz Reca zadebiutował w barwach włoskiego SPAL, w wygranym 2:1 meczu z Lazio. Niestety, Polak został uznany najgorszym piłkarzem tego spotkania i popełniał wiele prostych błędów.

Arkadiusz Reca zadebiutował SPAL. Polak został uznany najgorszym piłkarzem swojej drużyny w niedzielnym meczu z Lazio. Obrońca zaliczył 62 minuty, ale w wielu sytuacjach mógł zachować się zdecydowanie lepiej. -  Niestety, bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu Arkadiusza Recy. Dwa poważne, proste błędy w defensywie, które stworzyły szansę dla Lazio - napisał po pierwszych 45 minutach Mateusz Święcicki z Eleven Sports.

Włoskie portale krytykują Polaka

Portal Calciomercato.com nie był łaskawszy dla Polaka, bo ten został uznany najgorszym zawodnikiem swojej drużyny. Jego gra została oceniona na 4,6 w skali 1-10. - Reca był zawsze spóźniony, dwa razy bardzo niebezpiecznie zagrywał piłkę, a Lazio mogło po tych niefrasobliwych zagraniach strzelać bramki - piszą Włosi. 4,5 - Reca dostał także w ocenie Tuttomercatoweb. Suchej nitki na piłkarzu nie zostawił także Dominik Mucha, ekspert Eleven Sports od ligi włoskiej.

Reca był także najsłabszym zawodnikiem SPAL według prestiżowego portalu WhoScored.pl. Polak dostał notę 6.1 Dużo wyżej oceniony został Thiago Cionek, który otrzymał notę 7.3.