AC Milan sprowadził rywala dla Krzysztofa Piątka! To wicemistrz świata

AC Milan potwierdził wypożyczenie z Ante Rebicia z Eintrachtu Frankfurt. 25-letni Chorwat, wicemistrz świata z 2018 roku, będzie nowym rywalem Krzysztofa Piątka w walce o miejsce w składzie mediolańskiego klubu.

Na co stać Krzysztofa Piątka w nowym sezonie Serie A?

Zobacz wideo

Krzysztof Piątek nie przekonuje ostatnio swoimi występami w Milanie. Polak nie strzelił dla swojej drużyny gola podczas letnich sparingów. Nie trafił także w dwóch pierwszych kolejkach nowego sezonu Serie A. Sobotni mecz z Brescią zaczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się dopiero w 61. minucie. Teraz Polak będzie miał nowego konkurenta w walce o pierwszy skład. AC Milan potwierdził wypożyczenie z Ante Rebicia z Eintrachtu Frankfurt. Reprezentant Chorwacji przeniósł się do Mediolanu na zasadzie odpłatnego dwuletniego wypożyczenia z Eintrachtu Frankfurt. W przeciwnym kierunku powędrował Andre Silva, który przeszedł z Milanu do Eintrachtu Frankfurt.

Krzysztof Piątek z nowym rywalem

Ante Rebić rozegrał w poprzednim sezonie 38 meczów dla Eintrachtu Frankfurt. Strzelił w nich 10 goli i miał 6 asyst. Chorwat jest wysuniętym napastnikiem, ale może grać również za plecami napastnika lub na lewym skrzydle. W 2018 roku 25-latek wywalczył wicemistrzostwo świata z reprezentacją Chorwacji.

Więcej o: