Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Słabe oceny Piotra Zielińskiego i Bartłomieja Drągowskiego po szalonym meczu we Florencji

Fiorentina z Bartłomiejem Drągowskim w bramce przegrała 3:4 z Napoli w szalonym meczu pierwszej kolejki Serie A. W pierwszym składzie neapolitańskiego klubu zagrał Piotr Zieliński, ale podobnie jak Drągowski, został słabo oceniony przez włoskie media.

Juventus już wygrywa. Skrót meczu z Parmą:

Zobacz wideo

Piotr Zieliński i Bartłomiej Drągowski dostali najgorszą notę w swoich zespołach. Pomocnik reprezentacji Polski został oceniony na '5,5'. Drągowski na '5' (w skali 1-10). - Zieliński wydawał się być nieobecny w grze Napoli. Okolicznością obciążającą konto Polaka była sytuacja z 9. minuty, kiedy usłyszał wyrok VAR - ocenili grę Zielińskiego dziennikarze telewizji FOX Sports. Przypomnijmy, że we wspomnianej akcji piłka trafiła w rękę reprezentanta Polski, a sędzia po obejrzeniu powtórek przyznał Fiorentinie rzut karny.

Niezadowolony może być również Bartłomiej Drągowski. Polak wpuścił cztery gole, a portal calciomercato.com zauważył, że 22-letni bramkarz mógł lepiej zachować się przy pierwszych golu dla Napoli. - Wydaje się, że polski bramkarz mógł zrobić więcej przy golu Mertensa na 1:1. Przy pozostałych straconych bramkach Drągowski nie miał nic do powiedzenia.

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida