Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trener Milanu wytłumaczył słabą formę Krzysztofa Piątka. Włosi alarmują

Krzysztof Piątek zagrał w sześciu przedsezonowych meczach Milanu. Nie strzelił gola, nie miał żadnej asysty. Włoskie media biją na alarm, ale Marco Giampaolo uspokaja. - Krzysztof Piątek to zawodnik, który bardziej kumuluje zmęczenie i potrzebuje więcej czasu, by wypocząć - przyznał nowy trener Milanu.

Tak Krzysztof Piątek strzelał w sezonie 2018/2019:

Zobacz wideo

Włosi są zaniepokojeni formą Krzysztofa Piątka przed nowym sezonem Serie A. Polak zagrał w letnim okresie przygotowawczym w sześciu meczach Milanu, w których nie strzelił żadnego gola i nie miał ani jednej asysty. Kibice panikują, a włoscy dziennikarze alarmują i pytają. Nie Polaka, a Marco Giampaolo, nowego trenera mediolańskiego klubu.

Krzysztof Piątek kumuluje zmęczenie

- Z naszych raportów wynika, że Krzysztof Piątek ma bardzo wysoki wskaźnik odczucia zmęczenia. Inaczej mówiąc, to zawodnik, który bardziej kumuluje zmęczenie i potrzebuje więcej czasu, by wypocząć - przyznał Giampaolo. Zapytany o to, czy słaba forma Piątka nie jest spowodowana "klątwą" koszulki z numerem 9, odparł: - Nie jestem przesądny. Piątek też nie - uciął nowy trener Milanu.

Nowy sezon Serie A rusza 24 sierpnia. Milan swój pierwszy mecz zagra w niedzielę 25 sierpnia, a rywale drużyny Krzysztofa Piątka będzie Udinese.

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida