Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo wskazał największą różnicę między nim, a Leo Messim

- Leo Messi to świetny piłkarz. Zostanie zapamiętany nie tylko ze względu na wygrane Złote Piłki, ale także z tego, jak podnosił swój poziom gry - podobnie jak ja - systematycznie, rok po roku - powiedział Cristiano Ronaldo w rozmowie opublikowanej na platformie DAZN. Portugalczyk wskazał też największą różnicę pomiędzy nim, a gwiazdorem FC Barcelony.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo czy Leo Messi? To pytanie towarzyszy kibicom od wielu lat. Przewagi, różnice i umiejętności obydwu piłkarzy cały czas są obiektem gorących dyskusji. Teraz Portugalczyk po raz kolejny został zapytany o Argentyńczyka, z którym przez kilka sezonów rywalizował w lidze hiszpańskiej. - Leo Messi to świetny piłkarz. Zostanie zapamiętany nie tylko ze względu na wygrane Złote Piłki, ale także z tego, jak podnosił swój poziom gry - podobnie jak ja - systematycznie, rok po roku - powiedział w rozmowie opublikowanej na platformie streamingowej DAZN.

Cristiano Ronaldo wskazał największą różnicę pomiędzy nim i Leo Messim

Piłkarz Juventusu został także poproszony o wskazanie największej różnicy, dzielącej go z zawodnikiem FC Barcelony. - Ja w czasie kariery występowałem w kilku zespołach i wygrałem Ligę Mistrzów z różnymi klubami. To największa różnica między nami - przyznał 34-latek. - Byłem najlepszym strzelcem Champions League sześć razy z rzędu. Niewielu graczy wygrało ją pięć razy. Myślę, że mogę identyfikować się z tymi rozgrywkami - dodał.