Patrick Cutrone, rywal Krzysztofa Piątka, odszedł z Milanu. Nie jest zadowolony

Patrick Cutrone trafił do Wolverhampton za 18 milionów euro. Oznacza to, że Krzysztofowi Piątkowi ubył główny konkurent do składu AC Milanu. Wychowanek Milanu jest smutny z powodu opuszczenia klubu.

Umowa transferu Cutrone do ligi angielskiej została podpisana, a wychowanek Milanu nie ukrywał, że ciężko zniósł rozstanie z klubem, w którym dorastał. - Czy jestem rozczarowany opuszczeniem Mediolanu? Cóż, widać, że… To jest życie, wiesz? Czasem trzeba podejmować trudne decyzje - mówił Cutrone w rozmowie ze Sky Sports. 

Cutrone strzelił tylko trzy gole. Był rywalem Krzysztofa Piątka

W poprzednim sezonie Serie A Cutrone strzelił tylko trzy gole. Prawdziwym objawieniem Milanu stał się zaś Krzysztof Piątek, którego wszystkie bramki można obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo

Napastnik AC Milan, Patrick Cutrone, zdawał sobie sprawę z faktu, że trudno będzie mu liczyć na grę w podstawowym składzie zespołu z Mediolanu. Z tego powodu Włoch zaczął myśleć nad swoją przyszłością i możliwością zmiany klubu, gdzie będzie mógł liczyć na więcej rozegranych minut.

- Jestem bardzo zadowolony, że tu trafiłem. Klub mnie chciał. Jestem bardzo szczęśliwy i chcę dać z siebie wszystko. Po prostu nie mogę się doczekać, aby zacząć trenować. Przyjechałem tu, żeby grać w piłkę. Będę musiał początkowo załatwić kilka spraw z mieszkaniem i będę czekał, żeby wyjść na boisko. - dodał.

Więcej o: