Arkadiusz Milik został wyceniony przez Napoli. Jest chętny klub na Polaka

Arkadiusz Milik został wyceniony przez Napoli na 60 mln euro - informuje hiszpańskie "Estadio Deportivo", pisząc o Polaku w kontekście transferu do Betisu.
Zobacz wideo

Arkadiusz Milik znajduje się na celowniku Betisu, co przyznał wiceprezes hiszpańskiego klubu, Jose Miguel Lopez Catalan. - Milik jest zawodnikiem, którego w przeszłości obserwowaliśmy. Obecnie poszukujemy środkowego napastnika, ale nie mogę nic więcej ujawnić - stwierdził działacz Betisu. Hiszpanie są zainteresowani napastnikiem reprezentacji Polski już od ponad pół roku, rozważali jego sprowadzenie w styczniu, gdy otwarte było zimowe okno transferowe.

Arkadiusz Milik wyceniony na 60 mln euro

Jednak teraz Napoli może zdecydować się na sprzedaż Milika. Włosi wycenili go na 60 mln euro, choć ze źródeł "Estadio Deportivo" wynika, że mogliby zgodzić się na sprzedaż za nieco niższą kwotę. Napoli szuka funduszy na zrealizowanie swoich planów transferowych. Chce sprowadzić Nicolasa Pepe z Lille i zaoferowało aż 80 mln euro. Francuzi przyjęli tę ofertę, tak samo jak i Arsenalu, który obecnie wydaje się być bliżej sprowadzenia skrzydłowego. 

Prezes Lille Gerard Lopez przyznał dodatkowo, że trener Napoli Carlo Ancelotti uwielbia Rafaela Leao, ale żadna konkretna oferta nie została jeszcze złożona. Napoli pracuje również nad innymi transferami. Chciałoby sprowadzić Jamesa Rodrigueza (choć Kolumbijczyk być może zostanie zmuszony do pozostania w Realu Madryt) oraz Mauro Icardiego z Interu Mediolan. 

Więcej o: