Carlo Ancelotti uciął spekulacje ws. Milika. Jednoznaczny komentarz trenera

Włoskie i hiszpańskie media mocno spekulują na temat transferu Arkadiusza Milika m.in do Betisu, Romy lub Valencii. Okazuje się, że informacje te uciął Carlo Ancelotii. - Żaden z zawodników Napoli nie jest na sprzedaż - powiedział na czwartkowej konferencji.
Zobacz wideo

Zdaniem dziennika "Estadio Deportivo", jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem Milika jest Real Betis Balompie. Milik miałby dołączyć do drużyny z Sewilli, by stworzyć ofensywny duet z Nabilem Fekirem, który ostatnio sensacyjnie zamienił Olympique Lyon na 10. drużynę ubiegłego sezonu Primera Division. Informacje te potwierdził niejako również trener Betisu. Dodatkowo mówi się o zainteresowaniu ze strony Romy i Valencii. 

Carlo Ancelotti uciął jednak wszystkie spekulacje na temat napastnika. - Nie. Żaden z zawodników Napoli nie jest na sprzedaż - powiedział. Sporo ostatnio mówi się również na temat poszukiwania napastnika przez drużynę Napoli. Ancelotti twierdzi jednak, że jest inaczej. - Szukamy zawodnika, który mógłby grać między liniami - stwierdził trener. 

Arkadiusz Milik ma za sobą udany sezon. We wszystkich rozgrywkach wystąpił w 47 meczach, w których strzelił 20 goli i zaliczył 4 asysty. W samej Serie A zdobył 17 bramek, co pozwoliło mu znaleźć się w czołówce najlepszych strzelców ligi, za plecami Fabio Quagliarelli, Duvana Zapaty, Krzysztofa Piątka i Cristiano Ronaldo.

Więcej o:
Copyright © Agora SA