Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zdobywca Złotej Piłki na celowniku AC Milan! Szefowie klubu spotkali się z agentem zawodnika

Według informacji włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio AC Milan jest zainteresowany pozyskaniem Luki Modricia. Przedstawiciele włoskiego klubu mieli przeprowadzić już wstępne rozmowy z agentem pomocnika Realu Madryt.
Zobacz wideo

Znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio twierdzi, że Luka Modrić znalazł się na celowniku AC Milan. Przedstawiciele włoskiego klubu mieli spotkać się w poniedziałek z agentem zawodnika Realu Madryt Vlado Lemiciem (podobna informacja pojawiła się też w "Sky Sport Italia").

Di Marzio sugeruje też, że niepoślednią rolę w dalszych negocjacjach mógłby odegrać szef pionu sportowego "Rossonerich" Zvonimir Boban, który pozostaje w doskonałych relacjach ze zdobywcą Złotej Piłki. 

Luka Modrić na celowniku AC Milan. Agent zawodnika spotkał się z władzami włoskiego klubu

Pozyskanie wicemistrza świata będzie jednak trudnym zadaniem, bowiem "Królewscy" nie chcą na razie pozbywać się jednego ze swoich ważnych zawodników. Jednocześnie szatnia madryckiego klubu przechodzi kadrową rewolucję i można się spodziewać, że Real nie powiedział w kwestii transferów ostatniego słowa. Część środków na zakontraktowanie kolejnych zawodników mogłyby pochodzić właśnie ze sprzedaży 33-latka. Przypomnijmy, że kontrakt Modricia obowiązuje jeszcze tylko przez rok. 

 

W sezonie 2018/2019 Chorwat rozegrał 46 spotkań, w których strzelił 3 gole i zanotował 6 asyst. Modrić dołączył do Realu z Tottenhamu Hotspur w 2012 roku. Królewscy zapłacili za niego 35 milionów euro.