Kapitan Napoli nie oszczędza Sarriego: "To była zdrada. Nie mam ochoty o nim rozmawiać"

Po udanej przygodzie w SSC Napoli, Maurizio Sarri przeniósł się przed rokiem do Chelsea. 60-letni szkoleniowiec prowadził "The Blues" jedynie przez sezon i kilka tygodni powrócił do Włoch, skuszony propozycją Juventusu. Zdaniem kapitana neapolitańczyków Lorenzo Insigne, niedawną decyzję Sarriego można potraktować jako zdradę.
Zobacz wideo

Kilka tygodni temu Juventus ogłosił, że od sezonu 2019/2020 na ławce trenerskiej zasiądzie Maurizio Sarri. 60-latek zdecydował się na powrót do Włoch zaledwie po roku spędzonym w Chelsea. Przed podpisaniem kontraktu z "The Blues", Sarri przez 3 sezony prowadził SSC Napoli, dwukrotnie zdobywając wicemistrzostwo Serie A. 

Serie A. Lorenzo Insigne nie zostawił suchej nitki na Maurizio Sarrim: "Dołączenie do Juventusu było zdradą"

Decyzja o związaniu się Juventusem nie spodobała się nie tylko kibicom, ale i zawodnikom Napoli. Kapitan zespołu ze Stadio San Paolo Lorenzo Insigne stwierdził niedawno, że ewentualne przenosiny Sarriego do Turynu będzie można potraktować jako "zdradę". Teraz, w rozmowie z klubowymi mediami, 28-letni zawodnik potrzymał swoje słowa: "Powiedziałem to raz i mogę to powtórzyć. Dla nas, neapolitańczyków, to była zdrada. Już zawsze będziemy tak na to patrzeć. Teraz, gdy stało się jasne, że Sarri dołączył do Juventusu, nie mam ochoty dalej o nim rozmawiać - stwierdził Insigne. 

 

"Dodam tylko, że musimy w tym sezonie pokonać jego zespół za wszelką cenę. Wszyscy w Neapolu marzymy o mistrzostwie i spróbujemy powalczyć o nie raz jeszcze - dodał zawodnik Napoli (za goal.com). 

Więcej o:
Copyright © Agora SA