Sinisa Mihajlović jest poważnie chory. Musi natychmiast poddać się leczeniu

Sinisa Mihajlović jest poważnie chory. - Najprawdopodobniej zrezygnuje ze stanowiska trenera Bolognii - czytamy w "Corriere dello Sport". Po południu Serb przyznał, że choruje na białaczkę.

Sinisa Mihajlović miał podpisać nowy kontrakt z Bologną i być trenerem na lata. 50-letni Serb jest jednak poważnie chory i prawdopodobnie przerwie karierę szkoleniową - donosi "Corriere dello Sport". Po południu trener Bologny wydał oświadczenie, w którym poinformował opinię publiczną na temat swojego stanu zdrowia. Przekazał, że choruje na białaczkę. Mihajlović musi natychmiast poddać się leczeniu.

Zobacz wideo

Miał podpisać nowy kontrakt

Mihajlović szkoleniowcem Bologny jest od końca stycznia 2019 roku. Pod jego wodzą zespół wreszcie zaczął grać na miarę oczekiwań. Ale co najważniejsze: wydostał się ze strefy spadkowej i ukończył sezon na dziesiątym miejscu w tabeli. Mihajlović to były zawodnik m.in. Romy, Sampdorii, Lazio oraz Interu. Jako trener na Półwyspie Apenińskim wcześniej samodzielnie prowadził Catanię, Fiorentinę, Sampdorię, AC Milan oraz Torino.

Więcej o: