Media: Mauro Icardi wybrał nowy klub. Ma kosztować ok. 50 mln euro i zarabiać fortunę

Mauro Icardi zdecydował: jeśli odejdzie z Interu Mediolan, to trafi do Juventusu. Argentyńczyk miałby kosztować ok. 50 mln euro i zarabiać 10 mln euro - informuje "Tuttosport".

Mauro Icardi nie znajduje się już w planach Interu Mediolan, o czym oficjalnie poinformował dyrektor sportowy Giuseppe Marotta. Inter chce go koniecznie sprzedać, tak samo jak i Radję Nainggolana. Icardim najpoważniej interesują się Inter Mediolan oraz Juventus, ale według "Tuttosportu" Icardi wolałby trafić do mistrzów Włoch.

Zobacz wideo

Mauro Icardi ma kosztować ok. 50 mln euro

Juventus liczy na to, że Icardi będzie kosztował ok. 50 mln euro, a transfer miałby zostać dokonany pod koniec okna transferowego, by jak najbardziej zbić cenę. Argentyńczyk miałby zarabiać aż 10 mln euro, dzięki czemu więcej w Serie A otrzymywałby tylko Cristiano Ronaldo.

Juventus jest jak krokodyl, który czyha tuż poniżej powierzchni wody. Czeka na zwierzynę, zanim wykona pierwszy ruch. W Juve Icardi zanotowałby sportowy oraz finansowy awans

- pisze "Tuttosport". Napastnik nie znajduje się w planach "Nerazzurri" ze względu na problemy, jakie sprawia klubowi wraz ze swoją żoną i agentką, Wandą Narą. Na początku tego roku Wanda Nara krytykowała kolegów Icardiego oraz zarząd klubu, przez co piłkarz został pozbawiony opaski kapitańskiej i zawieszony. Wrócił do gry dopiero po kilku tygodniach, a teraz musi odejść.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.