Arkadiusz Milik może stracić miejsce w składzie Napoli! Klub zaoferował kontrakt jednemu z najlepszych napastników w Europie

Napoli zaoferowało kontrakt Mauro Icardiemu - informuje Sky Sport. To może oznaczać, że Arkadiusz Milik wyląduje na ławce rezerwowych i będzie musiał walczyć o miejsce w składzie z jednym z najlepszych napastników w Europie.

Mauro Icardi to niekwestionowana gwiazda Serie A, a jego transfer do Napoli byłby prawdziwym hitem. Oznaczałby również złe informacje dla Arkadiusza Milika. Polak w poprzednim sezonie strzelił 17 goli, był najskuteczniejszym piłkarzem neapolitańskiego klubu, ale w nowych rozgrywkach może nie być pewny miejsca w składzie. Telewizja Sky Sport podała, że Napoli zaoferowało kontrakt Mauro Icardiemu i za wszelką cenę chce sprowadzić 26-letniego Argentyńczyka do swojego zespołu.

Zobacz wideo

Transfer Icardiego do Neapolu wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ Argentyńczyk jest już skończony w Interze Mediolan. Dość mają go kibice i klubowe władze. - Jesteśmy gotowi do negocjacji z każdym klubem, który zna wartość tego piłkarza - przyznał Beppe Martotta, dyrektor mediolańskiego klubu.

Kontrakt Icardiego z Interem obowiązuje do 30.06 2021 roku. Dla klubu z Mediolanu Argentyńczyk strzelił 124 gole w 219 meczach. Dołożył do tego 28 asyst. Jest wyceniany na 80 milionów euro.

Więcej o:
Copyright © Agora SA