Co z przyszłością Bartłomieja Drągowskiego? Ma w czym przebierać

Fiorentina chce przedłużyć kontrakt z Bartłomiejem Drągowskim i postawić na polskiego bramkarza w nowym sezonie Serie A - informuje telewizja Sky Sport. 21-latkiem interesują się również kluby Premier League.

Bartłomiej Drągowski ma za sobą świetny sezon. Polak był wypożyczony z Fiorentiny do Empoli, a tam udowodnił, że może być jednym z najlepszych bramkarzy w Serie A. Włoskie media kilkukrotnie zachwycały się jego interwencjami, a dobra forma ma zaowocować pozycją pierwszego bramkarza we Fiorentinie. Telewizja Sky Sport podała, że Fiorentina chce przedłużyć kontrakt z Bartłomiejem Drągowskim i postawić na polskiego bramkarza w nowym sezonie Serie A.

Zobacz wideo

To oznacza, że Polak najprawdopodobniej zostanie we Włoszech i nie przeniesie się do Premier League. Alfredo Pedulla, znany i bardzo rzetelny włoski dziennikarz, podał niedawno, że angielskie Bournemouth oferuje polskiemu bramkarzowi trzykrotną podwyżkę, a samej Fiorentinie 10 milinów euro. Polskim bramkarzem zainteresowane jest również Southampton.

Bartłomiej Drągowski nie pojechał na Euro U-21. Michniewicz: Nikt po nim nie płakał

Reprezentacja Polski U-21 nie wyszła z grupy podczas mistrzostw Europy we Włoszech i San Marino, ale zagrała całkiem niezły turniej. Większość kadrowiczów Czesława Michniewicza pokazała się z bardzo dobrej strony. Jednym z najjaśniejszych punktów reprezentacji Polski był Kamil Grabara i nikt na mistrzostwach nie mówił już o Bartłomieju Drągowskim, który nie chciał pełnić roli rezerwowego i oficjalnie zgłosił kontuzję. - Pomińmy ten temat. Ujmę to krótko: nikt w drużynie po nim nie płakał - podsumował postawę Drągowskiego Czesław Michniewicz.

Więcej o:
Copyright © Agora SA