Mariusz Stępiński może zmienić klub. Drużyna z Serie A złożyła ofertę za Polaka

Mariusz Stępiński znalazł się na radarze włoskiego SPAL. Napastnik Chievo Verony, które niedawno pożegnało się z Serie A, jest obserwowany także przez: Udinese, Sampdorię i Parmę. Ale to właśnie SPAL złożyło ofertę za Polaka.

Mariusz Stępiński może wkrótce zmienić klub i utrzymać się na poziomie Serie A. Transferem  zainteresowane jest SPAL. Jak informuje Piotr Koźmiński z "Super Expressu" ofertę transferu złożyło już SPAL, które chciałoby kupić polskiego napastnika za 5 milionów euro. Dziennikarz twierdzi jednak, że Chievo liczy na lepszą ofertę. 

Zobacz wideo

Mariusz Stępiński dołączył do Chievo Verony w 2017 roku, w ramach wypożyczenia z FC Nantes. Przed sezonem 2018/2019 włoski klub zdecydował się wykupić napastnika, za którego zapłacił 2,5 miliona euro. 24-latek zanotował w barwach Chievo 60 spotkań i 11 goli (6 w minionym sezonie).

Mariusz Stępiński trafi do Celty Vigo? Polskiego napastnika obserwują tez kluby Serie A

Po tym, jak zespół ze Stadio Marcantonio Bentegodi pożegnał się z Serie A, Stępińskim zaczęło interesować się kilka włoskich klubów. Media z Półwyspu Apenińskiego najczęściej wspominały o: Udinese, Sampdorii i Parmie. Teraz do tego grona dołączyła Celta Vigo. Informację o tym, że 17. drużyna hiszpańskiej ekstraklasy obserwuje Polaka opublikowały:  "L'Arena" i "AS".

Więcej o: