Ponad 130 mln euro za Paula Pogbę. Manchester United dostanie ofertę

Juventus Turyn zamierza złożyć Manchesterowi United ofertę w celu pozyskania Paula Pogby - taką informację przekazuje "The Times" po tym, gdy Francuz i jego agent wyrazili chęć opuszczenia "Czerwonych Diabłów".

Paul Pogba oświadczył, że chce odejść z Manchesteru United. Problem w tym, że angielski klub żąda za niego co najmniej 150 milionów euro. Tak wielkich pieniędzy może nie otrzymać, biorąc pod uwagę, że Real Madryt dotychczas oferował za Francuza 80 milionów. 

Zobacz wideo

"The Times" informuje, że z okazji na sprowadzenie swojego byłego piłkarza chce skorzystać Juventus, który przygotowuje ofertę za Pogbę. Francuz występował w Turynie w latach 2012-2016, a mistrzowie Włoch chcą z jego pomocą włączyć się do walki o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Zdaniem brytyjskiego dziennika, "Czerwone Diabły" mogą liczyć na propozycję w wysokości 120 milionów funtów, czyli nieco ponad 130 milionów euro.

Manchester United wcale nie zamierza sprzedać Paula Pogby?

Wiele wskazuje jednak na to, że Manchester United wcale nie zamierza rozstawać się z Francuzem i liczy, że Pogba poleci wraz z zespołem na tournee po Azji i Australii. Zdaniem "L'Equipe" piłkarz rozważa bunt i rezygnację z wylotu klubu do Perth. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.