Media: Juventus poświęci Paulo Dybalę, by przeprowadzić transferowy hit

Jak poinformowała "Gazzetta dello Sport" Juventus jest skłonny poświęcić Paulo Dybalę, by sprowadzić Paula Pogbę z Manchesteru United.

Wiele wskazuje na to, że Paul Pogba opuści Old Trafford tego lata. Francuskim pomocnikiem mocno zainteresowany jest Real Madryt, a do walki o niego stanąć ma też Juventus. Chociaż Manchester United na razie nie podjął rozmowy w sprawie sprzedaży zawodnika, to kwota opiewająca na 150 mln euro ma przekonać ich do zmiany zdania.

Zobacz wideo

Juventus marzy o pozyskaniu Paula Pogby

Jak poinformowała "Gazzetta dello Sport" Juventus jest bardzo zdeterminowany do sprowadzenia piłkarza, który grał w Turynie w latach 2012-2016. Zdaniem gazety mistrzowie Włoch byliby skłonni poświęcić Paulo Dybalę, by ściągnąć z powrotem francuskiego pomocnika. 

Dyrektor sportowy Juventusu - Fabio Paratici - miałby zaoferować Manchesterowi United argentyńskiego napastnika oraz 60-70 mln euro. Taka kwota może być jednak zbyt mała, by przekonać angielski klub do sprzedaży piłkarza, który ma być centralną postacią w zespole Ole Gunna Solskjaera. Manchester United do treningów wróci w najbliższych dniach, a pierwszy sparing rozegra 13 lipca, kiedy zagra z australijskim Perth Glory.

Więcej o: