Poznaliśmy przyszłość Jamesa Rodrigueza? "To najlepsza opcja"

James Rodriguez w letnim oknie transferowym prawdopodobnie przeniesie się do Napoli. Pomocnik Reau Madryt ma zostać wypożyczony na rok do neapolitańskiego zespołu. - To w tej chwili najlepsza opcja - przyznał ojciec piłkarza, cytowany przez dziennik "AS".

James Rodriguez był ostatnio wypożyczony z Realu Madryt do Bayernu Monachium. W barwach bawarskiego klubu rozegrał 67 meczów, strzelił 15 goli i miał 20 asyst. Po sezonie 2018/2019 wrócił do drużyny "Królewskich", ale tam Zinedine Zidane nie widzi dla niego miejsca. Ten fakt chce wykorzystać Napoli, które jest o krok od rocznego wypożyczenia Kolumbijczyka. To oznacza, że James będzie grał w jednym klubie Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim.

Zobacz wideo

"Napoli to najlepsza opcja"

Możliwość przenosin Rodrigueza do Napoli potwierdził ojciec piłkarza. - Myślę, że zmiana jest tym, czego jego kariera potrzebuje w tej chwili. W Napoli gra teraz David Ospina, który jest tam ważną postacią. Ten klub, to w tej chwili najlepsza opcja dla Jamesa - powiedział Wilson Rodriguez, cytowany przez dziennik "AS". - Ma charakter i osobowość. Nawet z trudnych sytuacji wychodzi bardzo mocny. Urodził się taki, dzięki Bogu - dodał.

Rodriguez zna się doskonale z obecnym trenerem Napoli, Carlo Ancelottim, z którym przez kilka miesięcy współpracował w Bayernie Monachium, a wcześniej poznał się z nim w Realu Madryt.. - Pomiędzy nimi jest ogromny szacunek. James jest wdzięczny za to, co Carlo zrobił dla niego. Ten trener wie, jak wyciągnąć z piłkarza to, co najlepsze - zakończył ojciec 27-letniego reprezentanta Kolumbii.

Więcej o: