Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejne wzmocnienie klubu Krzysztofa Piątka? Następny piłkarz Realu Madryt przyłapany na rozmowach. Jest zdjęcie

Hiszpańskie media udostępniły zdjęcie, na którym widać jak Theo Hernandez, piłkarz Realu Madryt, rozmawia z Paolo Maldinim. Natychmiast pojawiły się domysły, że rozmowa dotyczy przenosin francuskiego piłkarza na San Siro.

AC Milan w środę wieczorem ogłosił nazwisko trenera, który zastąpił na tym stanowisku Gennaro Gattuso, zwolnionego po nieudanym sezonie i braku awansu do Ligi Mistrzów. Został nim Marco Giampaolo. 51-latek, urodzony w Szwajcarii, podpisał dwuletni kontrakt, z możliwością jego przedłużenia o kolejny rok.

Zobacz wideo

Nowy trener natychmiast planuje rozpocząć ofensywę transferową. Media już informowały, że Giampaolo chce pozyskać Patrika Schicka. Z kolei hiszpańskie media przyłapały Paolo Maldiniego, dyrektora technicznego Milanu, na rozmowie z Theo Hernandezem, który latem prawdopodobnie opuści Real Madryt. Zdjęcie z ich spotkania natychmiast znalazło się w mediach społecznościowych.

Hernandez jest jednym z zawodników, którzy latem powinni opuścić drużynę "Królewskich". Działacze Milanu chcieliby jednak go wypożyczyć z opcją wykupu wynoszącą ok. 18 milionów euro. Kontrakt francuskiego piłkarza jest ważny do czerwca 2023 roku.