Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Francesco Totti rozważa oferty dwóch klubów. Tam może trafić legenda Romy

Francesco Totti rozstał się z AS Romą, w której grał, a później pracował od 30 lat. "Daily Mail" informuje, że 43-latek może teraz związać się z Sampdorią Genua lub Fiorentiną. - Nie zostanę bezrobotny. Dostaję oferty pracy z włoskich klubów. Wezmę je pod uwagę, bo jestem teraz wolnym człowiekiem - przyznał Totti.

Francesco Totti odszedł z AS Romy. Legendarny zawodnik rzymskiego klubu, który ostatnio pełnił funkcję dyrektora, przypuścił atak na swój klub na pożegnalnej konferencji prasowej. - Wolałbym umrzeć niż żyć w taki sposób chociaż jeden dzień dłużej. Odchodzę, ale to nie moja wina - powiedział Totti.

Zobacz wideo

Totti jest legendą AS Romy. Spędził w niej całą karierę mimo ofert m.in. z Realu Madryt. Karierę piłkarską zakończył w 2017 roku i został dyrektorem klubu - podpisał sześcioletnią umowę, ale odchodzi z Romy już po dwóch latach. To skutek nieporozumień z Franco Baldinim, doradcą amerykańskiego prezesa Jamesa Pallotty. - Wszyscy wiedzą, że oni doprowadzili do zakończenia mojej kariery. Chcieli, bym już nie grał. Złożono mi wiele obietnic, ale nie dotrzymano ich. Nie byłem tu chciany. Niektórzy ludzie chcą wykluczyć Rzymian z Romy. Osiem lat temu do klubu przyszli Amerykanie i na każdym kroku starali się wypchnąć Rzymian. Zrobili wszystko, co mogli. Tego chcieli i to im się udało - przyznał 42-latek.

Teraz legenda Romy może trafić Sampdorii Genua lub Fiorentiny. Miałby tam zostać dyrektorem sportowym - podaje "Daily Mail" - Nie zostanę bezrobotny. Dostaję oferty pracy z włoskich klubów, nawet dziś rano dostałem. Wezmę je pod uwagę, bo jestem teraz wolnym człowiekiem - zapewnił Totti.

Więcej o: