Były piłkarz Milanu: Krzysztof Piątek ma co poprawiać

- Piątek dał Milanowi niesamowitą konsekwencję w zdobywaniu bramek i wydajność, której ten zespół potrzebował. Ma jednak także nad czym pracować - przyznał Maurizio Ganz, były piłkarz Milanu.

Krzysztof Piątek błyszczał w zakończonym sezonie Serie A. Polak był wyróżniającym się piłkarzem Genoi, a następnie Milanu. W zespole z Mediolanu bardzo szybko zaadoptował się, co zaskoczyło wielu ekspertów i byłych piłkarzy.

Zobacz wideo

- Piątek dał Milanowi niesamowitą konsekwencję w zdobywaniu bramek i wydajność, której ten zespół potrzebował. Polak okazał się idealnym transferem mediolańczyków. Jego styl gry perfekcyjnie pasuje to tej drużyny. Bardzo mnie zaskoczył - przyznał Maurizio Ganz, był włoski piłkarz w rozmowie z Milan TV. Włoch występował w barwach Milanu w latach 1998-2001. Chwali naszego zawodnika, ale wytyka mu także, co jeszcze powinien poprawić.

- Piątek ma co poprawiać. Chodzi zwłaszcza o wejścia w pole karne i lepsze pokazywanie się kolegom w środku pola, musi lepiej odnajdywać się przy kreowaniu akcji, próbować przetrzymywać piłkę, czekając na dołączenie jego kolegów do akcji - wylicza Ganz.

Więcej o: