Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo zaczął kampanię na rzecz zdobycia Złotej Piłki! Wymowny post

Cristono Ronaldo opublikował post na Instagramie, w którym wymienił wszystkie swoje osiągnięcia w sezonie 2018/2019. Zdaniem włoskich mediów, Ronaldo rozpoczął kampanię na rzecz zdobycia Złotej Piłki za 2019 rok.

Cristiano Ronaldo podsumował sezon na swoim Instagramie, wymieniając po kolei wszystkie swoje indywidualne sukcesy. Wiadomość, może być początkiem kampanii w celu zdobycia kolejnej Złotej Piłki. Wiadomość spotkała się z różnym przyjęciem. Fani Portugalczyka cieszą się z jego osiągnięć, ale pojawiają się również głosy, że Ronaldo wyżej stawia indywidualne sukcesy od tych zespołowych.

Zobacz wideo

Co za niezapomniany sezon! Nowe doświadczenia, gigantyczny klub, ekscytujące miasto, pobite rekordy i trzy kolejne tytuły! Muszę podziękować wszystkim fanom Juventusu za wspaniałe przyjęcie we Włoszech! Jesteście bardzo ważną częścią naszych zwycięstw! Podziękowania dla wszystkich moich fanów na całym świecie, a szczególnie dla Portugalczyków, którzy pomogli nam osiągnąć kolejne historyczne zwycięstwo Portugalii! Będziecie zawsze mieli specjalne miejsce w moim sercu! - napisał na swoim Instagramie Cristiano Ronaldo.

 

I dodał: Osobiście, nigdy nie zapomnę wspaniałych chwil i nowych rekordowych osiągnięć, jakie zdobyłem w 2019 roku:

  • Zwycięski gol w Superpucharze Włoch;
  • Zwycięstwo Serie A, tytuł najlepszego gracza i 21 bramek;
  • Wygrana Ligi Narodów i hat-trick w półfinale
  • Pierwszy gracz, który osiągnął 100 zwycięstw i 125 goli w Lidze Mistrzów;
  • Pierwszy gracz, który wygrał 10 tytułów UEFA;
  • Pierwszy gracz, który zdobywał bramki w fazach pucharowych: mistrzostw świata, Euro, Pucharze Konfederacji i w Lidze Narodów UEFA;
  • Pierwszy zawodnik, który strzelał gola w 10 kolejnych fazach pucharowych drużyn narodowych w latach 2004–2019.
Więcej o: