Juventus porozumiał się w sprawie transferu! Klub żąda jednak 70 mln euro

Juventus porozumiał się z Federico Chiesą w sprawie transferu - takie informacje podaje Sky Sport Italia. Do ustalenia pozostała kwestia kwoty transferowej. Fiorentina żąda za swojego piłkarza 70 mln euro.

Jak informuje Sky Sport Italia, Juventus porozumiał się już z Federico Chiesą w sprawie jego transferu. Do ustalenia pozostały już tylko kwestie finansowe pomiędzy działaczami klubu z Turynu i Fiorentiny. Obecny klub Włocha jest w trakcie zmiany właścicielskiej, więc negocjacje mogą nieco się przeciągnąć - muszą być przeprowadzane z nowym właścicielem.

Zobacz wideo

Wszystkie kwestie indywidualne zostały już ustalone. Jak donosi Gianluca Di Marzio, Chiesa ma podpisać 5-letni kontrakt, zgodnie z którym będzie zarabiać 5 milionów euro netto rocznie. Fiorentina w poniedziałek wydała komunikat, w którym podkreślała, że Włoch pozostanie w klubie na sezon 2019/2020, jednak wygląda na to, że włoski piłkarz już podjął inną decyzję.

Juventus straci dwóch kluczowych piłkarzy?

Joao Cancelo i Mario Mandżukić mogą opuścić Juventus - donosi włoski dziennikarz Gianluca di Marzio. Jeśli portugalski obrońca odejdzie z klubu, to mistrzowie Włoch postarają się kupić Kierana Trippiera z Tottenhamu.

Więcej o: