Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek zagra w klubie z reprezentantem Polski? AC Milan chce kolejnego Polaka

Krzysztof Piątek już wkrótce może mieć w szatni Milanu kolegę z reprezentacji Polski. Matteo Pedrosi, włoski dziennikarz, poinformował, że mediolański klub jest zainteresowany Karolem Linettym z Sampdorii.

Krzysztof Piątek jest jedynym Polakiem w AC Milan, ale wkrótce może mieć w szatni kolegę z reprezentacji Polski. Matteo Pedrosi, włoski dziennikarz, poinformował, że mediolański klub jest zainteresowany Karolem Linettym z Sampdorii. Polski pomocnik miałby dołączyć do nowego zespołu, gdyby Milanowi nie udało się wykupić z Chelsea Tiemoue Bakayoko.

Zobacz wideo

Krzysztof Piątek dostanie pomoc z Sampdorii?

Pedrosi poinformował również, że nowym szkoleniowcem Milanu ma zostać Marco Giampaolo, który aktualnie jest szkoleniowcem Sampdorii, gdzie obecnie gra Linetty. Pierwszym nazwiskiem na iście życzeń Giampaolego miałby być Joachim Andersen, środkowy obrońca. Drugim celem Dennis Praet, środkowy pomocnik. Obaj mieliby kosztować około 50 mln euro. Trzecim piłkarzem, który miałby przejść z Sampdorii do Milanu jest właśnie Linetty. Polak znalazł się również w kręgu zainteresowań klubów z Bundesligi.

Karol Linetty zagrał w tym sezonie w 32 meczach Serie A. Strzelił trzy gole i miał trzy asysty . Jerzy Brzęczek powołał go na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego biało-czerwoni zagrają z Macedonią Północną (07.06, Skopje) i Izraelem (10.06, Warszawa).