Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek pojawił się w reklamie znanego serialu. Włosi: Jest bohaterem także na Netfliksie

Włosi odnotowali udział Krzysztofa Piątka w reklamie Netfliksa. Polak promuje hiszpański serial "Dom z papieru". - Piątek bohaterem także na Netfliksie - informują media z Półwyspu Apenińskiego.

Krzysztof Piątek wziął udział w spocie zapowiadającym trzeci sezon serialu "Dom z papieru". To produkcja dostępna na Netfliksie. Nasz zawodnik wykonuje swoją cieszynkę, imitując strzały z rewolweru. Reklama zaprezentowana została w sobotę w przerwie finału Ligi Mistrzów Liverpool - Tottenham.

Zobacz wideo

Krzysztof Piątek "bohaterem także na Netfliksie"

Udział Piątka w spocie zauważono także we włoskich mediach. - Po pierwszym sezonie w Serie A cała Polska szaleje za Krzysztofem Piątkiem. Napastnik z Mediolanu jest bohaterem nowego polskiego zwiastunu długo oczekiwanego trzeciego sezonu "Dom z papieru" - napisano na portalu milannews.it. Serwis goal.com równiez odnotował występ napastnika. - Piątek ląduje na Netfliksie - zatytułowano artykuł na ten temat. - W wideo prezentacyjnym trzeciego sezonu, po twarzach wszystkich bohaterów, pojawia się także Piątek, który zdejmuje maskę Salvadora Dali - napisano. - Piątek bohaterem także na Netfliksie - informuje sportmediaset.mediaset.it.

Więcej o: