Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bartłomiej Drągowski ma kolejną ofertę! Dwa kluby Premier League zabijają się o Polaka

Bartłomiej Drągowski znalazł się na celowniku nie tylko Southampton, ale również Bournemouth, które przebiło ofertę "Świętych" - informuje Sportitalia.

Bartłomiej Drągowski ostatnie pół roku spędził w Empoli na wypożyczeniu z Fiorentiny. Chociaż klub Polaka spadł do Serie B, to nasz bramkarz zbierał bardzo pozytywne oceny. Drągowski, który w Fiorentinie nie mógł przebić się do podstawowego składu, w Empoli potwierdził swój olbrzymi talent. Znalazł się w najlepszej jedenastce minionego sezonu WhoScored, złożonej z piłkarzy do 21 lat, obok m.in. Kyliana Mbappe czy Jadona Sancho.

Zobacz wideo

Bartłomiej Drągowski rywalem Artura Boruca?

W sobotę znany włoski dziennikarz Alfredo Pedulla podał, że Drągowski jest o krok od transferu do Southampton. Klub Jana Bednarka zaoferował 10 mln euro za Polaka, a do dogrania miały pozostać tylko szczegóły. Do walki włączył się jednak zespół Artura Boruca. Bournemouth przebiło ofertę, proponując Fiorentinie 11 mln euro i dodatkowe cztery miliony w formie zmiennych. Dla Fiorentiny walka obu klubów to idealne rozwiązanie, które pomoże wywindować cenę za Drągowskiego, którym interesuje się również AS Roma.