Rewelacja europejskich pucharów chce pozyskać Bartosza Bereszyńskiego z Sampdorii

Bartosz Bereszyński może wkrótce trafić do niemieckiej Bundesligi - poinformowała "La Gazzetta dello Sport." Polakiem interesują się dwa kluby, w tym Eintracht Frankfurt, rewelacja Ligi Europy.

Bartosz Bereszyński w sezonie 2018/19 był podstawowym obrońcą Sampdorii Genua. Polak rozegrał łącznie 28 meczów, w których zanotował dwie asysty. Jego dobra forma sprawiła, że zainteresowały się nim inne kluby. Kilka miesięcy temu Włosi informowali, że Bereszyńskim zainteresowany jest Inter Mediolan.

Zobacz wideo

Dokąd trafi Bartosz Bereszyński?

W piątek "La Gazzetta dello Sport" poinformowała, że polskim obrońcą zainteresowane są dwa kluby z Bundesligi - Eintracht Frankfurt oraz Fortuna Duesseldorf. Pierwsza drużyna była objawieniem tegorocznej edycji Ligi Europy, gdzie doszła aż do półfinału. Eintracht przegrał w nim z Chelsea, ale dopiero po serii rzutów karnych. Za to wiosną w Fortunie na wypożyczeniu z Sampdorii grał inny Polak - Dawid Kownacki. Bereszyński trafił do Sampdorii z Legii Warszawa za dwa mln euro. Dziś, branżowy portal Transfermarkt, wycenia Polaka na 11 mln euro.

Więcej o: