Bartłomiej Drągowski o krok od transferu za 10 mln euro! Ma zagrać w Premier League

Bartłomiej Drągowski przejdzie do Southampton - poinformował znany włoski dziennikarz Alfredo Pedulla. Polak ma kosztować 10 mln euro plus bonusy.

Bartłomiej Drągowski ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu z Fiorentiny do Empoli. Chociaż klub Polaka spadł do Serie B, to nasz bramkarz zbierał bardzo pozytywne oceny. Drągowski, który w Fiorentinie nie mógł przebić się do podstawowego składu, w Empoli potwierdził swój olbrzymi talent. Znalazł się nawet w najlepszej jedenastce minionego sezonu WhoScored, złożonej z piłkarzy do 21 lat obok m.in. Kyliana Mbappe czy Jadona Sancho.

Zobacz wideo

Bartłomiej Drągowski o krok od Southampton!

Drągowski zwrócił na siebie uwagę kilku klubów, w tym AS Romy czy West Hamu United, ale najprawdopodobniej trafi do Southampton. Tak twierdzi znany włoski dziennikarz Alfredo Pedulla. Jego zdaniem do dogrania pozostały już tylko szczegóły. Jeśli te informacje się potwierdzą, polski bramkarz zostanie klubowym kolegą Jana Bednarka, obrońcy "Świętych". Southampton zajęło 16. miejsce w minionym sezonie Premier League.

Więcej o:
Copyright © Agora SA