Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Krzysztof Piątek podsumował swój pierwszy sezon we Włoszech

W niedzielę rozegrana została ostatnia kolejka włoskiej Serie A. Krzysztof Piątek za pośrednictwem Twittera podsumował swój pierwszy sezon gry we Włoszech, w którym zdobył aż 30 bramek w barwach Genoi i Milanu.

W niedzielę rozegrana została ostatnia, 38. kolejka włoskiej Serie A. AC Milan, w barwach którego gra obecnie Krzysztof Piątek, wygrał ze Spal 3:2, jednak to nie wystarczyło, aby zapewnić sobie grę w Lidze Mistrzów. Piłkarze "Rossonerich" w przyszłym sezonie będą walczyć tym samym w Lidze Europy.

Zobacz wideo

Po zakończeniu rozgrywek, Krzysztof Piątek krótko podsumował swój pierwszy sezon gry we Włoszech. - I tak mój pierwszy sezon w Serie A dobiega końca. Przed przyjazdem do Włoch nie wyobrażałem sobie, że zdobędę łącznie 30 bramek dla dwóch drużyn, w których miałem przyjemność grać. W moich najpiękniejszych snach nie sądziłem, że będę najlepszym strzelcem Pucharu Włoch, trzecim w klasyfikacji ligi. Dziękuję wszystkim za wielkie wsparcie i emocje, które wspólnie przeżyliśmy. Teraz nadszedł czas na krótki odpoczynek, by potem dać z siebie maksimum w drużynie narodowej. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy! - napisał na Twitterze.

Przed Krzysztofem Piątkiem kilka dni odpoczynku, bowiem już 30 maja rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami eliminacyjnymi do mistrzostw Europy. Drużyna Jerzego Brzęczka 7 czerwca zmierzy się w Skopje z Macedonią, a trzy dni później w Warszawie z Izraelem.