Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pep Guardiola ma podpisać czteroletni kontrakt z Juventusem?! Sensacyjna informacja włoskiego dziennikarza

Brzmi nieprawdopodobnie, ale włoskie media informują, że Pep Guardiola może odejść z Manchesteru City i zostać nowym trenerem Juventusu. Federico Gennarelli, dziennikarz radiosportiva.com, napisał na Twitterze, że Hiszpan uzgodnił warunki czteroletniego kontraktu. "La Gazzetta dello Sport" potwierdza, że temat Guardioli w Juventusie jest, ale w grze wciąż pozostaje Maurizio Sarri.

Juventus szuka nowego trenera po tym, jak rozstał się z Massimiliano Allegrim. 51-letni Włoch odejdzie z Turynu po sezonie, a we Włoszech natychmiast ruszyła lawina spekulacji na temat nowego szkoleniowca "Starej Damy".

Zobacz wideo

Wśród kandydatów są Maurizio Sarri z Chelsea i Pep Guardiola z Manchesteru City. Obie potwierdza "La Gazzetta dello Sport", ale prawdziwe poruszenie wśród kibiców Juventusu wywołał wpis na Twitterze Federico Gennarellego, dziennikarza radiosportiva.com. Jego zdaniem Hiszpan ustalił już warunki czteroletniego kontraktu z Juventusem, a jego przejście do Turynu jest już pewne. "Deal done" - napisał Gennarelli.

Jego informacji nie potwierdzają jednak inne źródła, ale "La Gazzetta dello Sport" informuje, że temat pracy Guardioli w Turynie jest. Szkoleniowiec Manchesteru City znalazł się wśród kandydatów na miejsce Massimiliano Allegriego, ale z zastrzeżeniem, że faworytem na ten moment jest Maurizio Sarri z Chelsea.

Więcej o: