Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo wskazał władzom Juventusu idealnego kandydata do zastąpienia Massimiliano Allegriego

Wciąż nie wiadomo, kto w przyszłym sezonie będzie trenerem Juventusu. Włoskie media w ostatnich dniach zdradziły jednak nazwiska kilku kandydatów. Według infomacji "La Gazetta dello Sport", swojego faworyta wskazał także Cristiano Ronaldo.

Zinedine Zidane i Pep Guardiola, to - zdaniem Andrei Agnellego, szefa Juventusu - idealni kandydaci do objęcia posady trenera pierwszej drużyny turyńczyków. Ze zdaniem prezesa klubu nie zgadza się jednak Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo

"La Gazetta dello Sport" informuje, że Portugalczyk również wskazał swojego idealnego kandydata. Nie jest nim jednak Zidane, ani Guardiola. Gwiazdor mistrzów Włoch chciałby bowiem, by zespół poprowadził Carlo Ancelotti. Ronaldo zna się z Włochem doskonale. To właśnie z nim na ławce 34-latek wygrał Ligę Mistrzów w 2014 roku. Ewentualne negocjacje z doświadczonym szkoleniowcem mogą być jednak bardzo trudne ze względu na to, że aktualnie jest on zatrudniony w Napoli.

Massimiliano Allegri szybko może znaleźć nową pracę! Chcą go wielkie kluby

Pojawiają się informacje o potencjalnych kandydatach do przejęcia Juventusu, pojawiają się także plotki na temat przyszłości Allegrego. 51-letni trener może objąć PSG, jeden z angielskich potentantów albo Inter Mediolan - donoszą włoskie media.