Andrea Pirlo wskazał cel transferowy dla Juventusu. Brakujący element

Andrea Pirlo wypowiedział się w sprawie transferu Isco z Realu Madryt do Juventusu Turyn. Legenda Juventusu uważa, że Hiszpan byłby wielkim wzmocnieniem i brakującym elementem układanki w drużynie mistrzów Włoch.

Wiele wskazuje na to, że po sezonie w Realu Madryt dojdzie do rewolucji w kadrze. Media od kilku tygodni donoszą o transferze Isco, który może trafić do Juventusu. 

Zobacz wideo

Legenda Juventusu Andrea Pirlo, nie ukrywa, że Isco mógłby być znakomitym wzmocnieniem klubu. - W Turynie brakuje takiego piłkarza jak Isco. Allegri ma pomysł na zespół, ale wiadomo, że drużyna potrzebuje wzmocnień w środku pola - stwierdził Pirlo. 

Pirlo pokusił się o analizę niepowodzeń w Lidze Mistrzów. - Być może zabrakło nam w tym sezonie jakości w środku pola. Kupiliśmy Ronaldo, ale zabrakło kogoś, kto dostarczałby piłki. By zajść daleko w Champions League, potrzeba dobrych środkowych pomocników - stwierdził Pirlo.

Juventus cały czas jest zainteresowany Isco. "Bianconeri" są gotowi zaoferować za pomocnika Realu Madryt około 85 milionów euro - kilka dni temu donosił serwis "Calciomercato.

Więcej o: