Juventus blisko pozyskania zawodnika PSG! Kolejny wielki transfer

Adrien Rabiot niebawem może zostać nowym zawodnikiem Juventusu. Pomocnik zerwał rozmowy z PSG i odejdzie z klubu po zakończeniu umowy, która wygaśnie w czerwcu 2019 roku. Juventus wznowił negocjacje z piłkarzem mistrza Francji.
Zobacz wideo

Zgodnie z doniesieniami "Tuttosport", Juventus wrócił do negocjacji z Adrienem Rabiotem, pomocnikiem PSG. 24-latek na pewno opuści Paryż po zakończeniu sezonu (jego kontrakt wygasa w czerwcu). Juventus jest gotowy z korzystać z tej okazji i zakontraktować środkowego pomocnika. Według najnowszych plotek, dyrektor sportowy Juventusu Fabio Paratici wznowił kontakt z agentem gracza, a rozmowy przebiegają w bardzo dobrej atmosferze. 

Rabiot zdecydował o odejściu z PSG

24-letni Rabiot to wychowanek PSG. Mistrzowie Francji naciskali, aby pomocnik przedłużył z nimi umowę, która wygasa latem. Zawodnik poinformował jednak klub, że nie zamierza tego zrobić. Taka decyzja bardzo nie spodobała się Thomasowi Tuchelowi, który odsunął zawodnika od zespołu. Rabiot od 5 grudnia 2018 roku nie zagrał żadnego ligowego spotkania w barwach PSG.  Warto przypomnieć, że latem do Juventusu dołączy także inny środkowy pomocnik, zawodnik Arsenalu - Aaron Ramsey. 

Więcej o: