Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gennaro Gattuso surowo ukarał piłkarzy Milanu. Jest na nich wściekły

Gennaro Gattuso ukarał piłkarzy Milanu po tym, jak Tiemoue Bakayoko spóźnił się godzinę na trening. Cały zespół uda się na karne, pięciodniowe zgrupowanie przed poniedziałkowym meczem z Bolonią.
Zobacz wideo

AC Milan znajduje się w katastrofalnej formie. Wygrał zaledwie jedno z ostatnich ośmiu spotkań i zajmuje dopiero szóste miejsce w lidze, znacznie oddalając się od Ligi Mistrzów - traci trzy punkty do czwartej Atalanty. W dodatku Tiemoue Bakayoko spóźnił się aż o godzinę na środowy trening, co rozwścieczyło trenera Gennaro Gattuso. Zdecydował, że cały zespół uda się na karne, pięciodniowe zgrupowanie. Przy tej sytuacji obecny był Leonardo, czyli dyrektor sportowy zespołu. Piłkarze starali się przekonać Gattuso do zmiany decyzji, ale ten nie dział się przekonać. Dodatkowo Bakayoko prawdopodobnie zostanie bardzo sowicie ukarany.

Gattuso od dawna nie był zadowolony z piłkarzy Milanu

Jak informuje Sky, Gattuso zdecydował się na taką karę nie tylko ze względu na zachowanie Bakayoko, które przelało czarę goryczy. Trener Milanu już wcześniej nie był zadowolony z postępowania innych zawodników.